Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg leon 4g lte? (tobbi lent)

Lg leon 4g lte? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A problema az hogy a kameramon csak feketeseg volt miutan megnyitottam. Ha huztam egyet a keoernyon akkor meg nafancssargasra valtozott. Fotozni mem tudtam vele. Gondoltam letoltok egy masik kamera alkalmazast. Hat mem tudott csatlakozni a kamerahoz. Igy hat csinaltam egy adattorlest kameran. Es egy leallitast. Hat nem javult meg. Ezert csinaltam egy factory resetet. Ezutan mar a kamera azt sem jelezte hogy van elolapi kameram es nem is tudok valtani. Szervizbe nem igazan szeretnem bekuldeni. Mert minimum 2het... Mit tudok vele kezdeni? Kamera alkalmazast le tudom frissiteni? Vagy gyari szoftvert magam frissiteni vagy ujrarakni?

2016. márc. 1. 17:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!