Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem müködött a wifi a telefono...

Nem müködött a wifi a telefonon! Kivállo jelerösség mellett nem csatlakozott pedig hetek ota jol müködött. Most is hol kék a Wifi jel hol csatlakozik, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
tehgnap napközben jol müködött este többszöri ujrainditàs utan sem tudot csatlakozni. A Férjem telefonja gond nélkül hasznàlhato volt. Lehet az a baja hogy a lànyom leejtette? nem magasrol vastag padloszőnyegre. Most per pillanat tökéletesen müködik. Ki be kapcsoltam a kéazüléket viruairtàst futtatam.
2016. márc. 2. 04:34
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos ebből semmi nem derült ki. Sem a telefon típusa, sem az oprendszere, sem a wifi router fajtája, sem annak beállításai, semmi.

Ez így annyira válaszolható meg, mint hogy nem indul be az autóm, mi baja?

2016. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja értem. a lényeg az lett volna hoy annak ellenére hogy a telefon érzékwli a wifit, kivallo jelerösséggel de nem csatlakozik okozhatte ez esetleg hogy leesett. nem értek hozzà... a telefon Cubot S168 a wifi foggalmam sincs... inviteles netünk van onan van a router is. ZyXell van ràirva ha ez az info ami kell...
2016. márc. 2. 10:09
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát ez lehet a telefon szoftverének hibája, akkor, ha korábban csatlakozott, akkor lehet valami bug, egy gyári visszaállítás segíthet.

Lehet az is, hogy a wifi csatornabeállítása automatikus és most éppen olyanra állt be, amit a teló nem szeret, akkor a wifit kellene átállítani, egy olyan csatornára beállítani, amivel megy.

Én elég valószínűtlennek tartok olyan hardver sérülést, amivel a wifi térerő megmarad, de a kapcsolat nem. Szóval nem hiszem, hogy a leejtés a hunyó. Mindenesetre ki kéne próbálni, hogy máshol, másik wifire felcsatlakozik-e.

2016. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. android 4.4 amugy ahogy néztem rég vol frissitve. sajnos nemrég laptam kölcsönbe ezt a telefont ezért illyedtem meg,de én is ugy gyanitottam hogy nem lehet hogy érzékeli de csatlakozni nem tud ha megsérult volna nem ia érzékelné.. most jo egyenlöre,müködik. szerintem a wifinkkel lesz gond mert a multkor a sz.gépen is akadozott a net.( a szàmla be lett fizetve :) ) kb néha talàn kikéne huzni mert lassan egy éve folyamatosan megy.....sosem szoktuk kikapcsolni àramtalanitani mert a vezetékes telefon is erröl megy ügye és mindig van itthon valaki. megesett màr nemegyszer hogy modemet kellett cserélnünk a màs szolgàltatonàl... Esszük öket ugylátszik...
2016. márc. 2. 13:47
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Ha legközelebb ilyen van, kéne egy próbát csinálni, routert kihúzni, várni min. 10 másodpercet, utána visszadugni, várni egy 2-3 percet, amíg újra feláll a rendszer és próba.
2016. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben router lett cserélve a gond megoldodot.:) valoban azzal volt a baj.
2016. márc. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!