Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó egy nyamvadt 5-6...

Miért jó egy nyamvadt 5-6 colos miniképernyőn játszani mikor ott van a 21-26 colos monitor?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert telefonra más játékok vannak, mint PC-re.


Én speciel mindkettőn játszom, de más dolgokat.

2016. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Hát igen mobilra gagyi játékok vannak.

Felteszel a gépedre egy android emulátort és tudsz mobilos játékokat játszani.

2016. márc. 2. 14:58
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


Nem. Ahol nincs gép ott nem játszom, ez ennyire egyszerű. (Esetleg a kocsiban egy 10 colos táblagép.) Szóval elég az amit otthon játszok nem hiszem hogy társaságban, tömegközlekedésen stb szóval mindenhol játszani kellene.

2016. márc. 2. 15:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, más PC-n és más Androidon játszani.


Egy Call of Duty vagy Need for Speed sokkal élvezhetőbb PC-n. De most ha épp unatkozom, várok valakire, tömegközlekedem több órát, akkor azért jól jön az az 1-2 kártyajáték, vagy ügyességi játék, szókeresó, Angry Birds, stb.


Másrészt minek szarakodjak android emulátorral, meg asztalnál ülve egérrel, ha épp ledőlhetek a kanapéra is netezgetni, játszani a telefonon, kikapcsolódásnak sokkal kényelmesebb számomra.

2016. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

15:06 Apám mondott ilyesmiket... "Ahol nincs telefon, ott nem telefonálok, ilyen egyszerű."


Ez van, kérdező, öregszünk, nem értjük már ezeket a mai fiatalokat. :D De attól még nem kell lefikázni azt, ami nekik tetszik. Amögött az 5-6 colos miniképernyő mögött jobb hardver van, mint az én PC-mben volt 15 éve. :)

2016. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a #2-es vagyok.

Bocsi, hogy így válaszoltam csak eléggé felhúzott a kérdés stílusa.

Mikor már 2 órája ülök egyedül a vonaton nagyon is jól jön a szókirakó vagy a gta:sa telefonon.

Remekül felváltja a laptopot mivel a csúcstelefonok erősebbek mint egy 6-7 éves laptop. Ezt azért mondom mert szívesebben használom az ágyban a telefont mint a "batár" laptopot.

Tehát tömör válasz a kérdésedre: mert az 5-6 col belefér a zsebembe.

2016. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5

Na azért "ha nincs telefon nem telefonálok" az más. Ha nincs telefon megáll az élet ha nincs játék attól még megy tovább.


#6

A logikai, memória stb játékoknak látom értelmét. A látvány játékoknak nem, mert kicsi a kép és a kezelés gagyi az egér és klaviatúra hiánya miatt.

Egyébként holt időben lehet olvasni, rádiót vagy zenét hallgatni :)

2016. márc. 3. 00:57
 8/13 anonim válasza:
34%

"mert az 5-6 col belefér a zsebembe"


Hogy csinálod? 5 col az kb 14 centitől kezdődik. Szabóval varrattál zsebet? És hogy ülsz le benne? Sehogy. Mindig kiveszed leülés előtt és az asztalra teszed ha van. Ha nincs akkor kézben. VÉGRE ELKEZDHETNÉNEK A GYÁRTÓK NORMÁLIS MÉRETŰ TELEFONOKAT GYÁRTANI. Lenne rá igény. Főleg akiknél nem a mobil a világ közepe. Kretén világot élünk.

2016. márc. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Szabóval varrattál zsebet? És hogy ülsz le benne?"

Vannak zsebek amiben meglepően sok minden elfér :D


Én anno a 4+ colos telefonokkal is úgy voltam hogy hogy teszem azt zsebre. Aztán most is simán belefér, úgy hogy mellé még néha bemegy a személyi vagy a kulcs (csak hogy jól összekarcolja). Nyáron meg ahogy láttam kezdenek elterjedni az övtáskák :D


Ha ültem akkor mondjuk nekem már a régi telefonok is ugyanúgy nyomták a zsebem. :)

2016. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként holt időben lehet olvasni, rádiót vagy zenét hallgatni :)"

Lehetni lehet, de akkor miért ne lehetne ugyanúgy játszani? :D


Ez olyan szőrszál hasogatás, mint amikor koliban megjegyezte valaki hogy miért játszok mindig, miért nem nézek inkább egy filmet... :D

2016. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!