Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetésem van, google play...

Előfizetésem van, google play viszont azt írja nincs elegendő pénz a számlámon és valami univerzális egyenlegről zagyvál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előfizum van, ami úgy van beállítva, hogy az adott összeget ne tudjam túlforgalmazni. Na mármost, hó eleje óta csak egy öt perces telefont ejtettem meg, szóval 700Ft-nak még bőven lennie kellene a számlámon. Ez hogy lehet? Mit lehet ilyenkor tenni? Töltsem fel?? Az előfizust? Olyan rég csináltam már hogy azt sem tudom egyáltalán hol lehet.
2016. márc. 2. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A google play nem a telefonos előfizudra megy. A Play Store-ban a fiókbeállításoknál tudsz megadni bankkártyaszámot, onnan vonogatja le a vásárlásaidat.
2016. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima CIB-es kártyáról is levonja? Vagy ha nem, akkor a feltöltés lehet opció?
2016. márc. 2. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Telenor-os vagy? Mert a play a telenorosoknál nem kér bankszámlát, hanem az univerzális egyenlegre lehet vásárolni.
2016. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen
2016. márc. 2. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor felesleges töltögetni és bankkártyaadatokat megadni :-)

Mivel előfizetéses vagy, elvileg van egy univerzális egyenleged, ami azért van, hogy azzal fizethetsz különböző szolgáltatásokért. Én pl. vettem már rá parkolójegyet is és play áruházban is fizettem már így!

Ha egy app pl.550 forint, akkor az univerzális egyenlegből levonják, és a befizetendő számlád 550 forinttal több lesz. Ennyi a lényege :-)

2016. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!