Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one s-ről vélemények?

Htc one s-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem egy mai darab, de amikor megjelent akkor egész jó kis telefon volt.
2016. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen 1 GB ram éppen a minimum, ami manapság elfogadható egy Androidos telefonban, viszont a 2 magos processzor nagyon lassú, főleg hogy ráadásul csak 32 bites. Ahogy szintén elavult dolog az előlapon is a VGA-kamera, illetve az Adreno 225-ös grafikus chip és az 1650 mAh akksi. Márpedig főleg egy Androidos telefonban nagyon sokat számít a hardver. És a 2.2 GB szabad tárhely is iszonyú kevés, főleg hogy nem bővíthető a memóriája. Ide mit akarnál mégis pakolni? A kamera képminősége pedig csak alapban jó, viszont ha ránagyítasz az elkészült képre, borzasztóan homályos! Szoftveresen pedig 4.1.1 Jelly Bean az egyetlen és utolsó frissítés, amit megkapott, tehát az elérhető extra Google-szolgáltatásokról ne is álmodj. Hiába a csili-vili Super Amoled-kijelző, ha maga a telefon ma már javarészt használhatatlan, de hát mit is lehetne várni tőle, elvégre egy 4 éves telefonról van szó!

Ilyened van, vagy ilyet akarsz venni? Csak mert ha az utóbbi, akkor nagyon rossz ötlet, ráadásul újonann már közel 1 éve nem is lehet kapni.

2016. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó bassszus ez szarul hangzik!

Igazából nekem pont elég ennyi ami ebben benne van ! és venni fogok használtan. Mindegy megnézem aztán eldől! Nekem lehet hogy pont jó lesz:D

2016. márc. 2. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Csúnyán kopott az összes az éleinél... anno én azért nem vettem meg.
2016. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mennyi pénzed van telefonra? Mert ugye újonann azért garancia is van hozzá, és lehet, hogy a kereteden belül újonann is jobbakat lehet kapni.
2016. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!