Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5. 0.2. van az LG...

Android 5. 0.2. van az LG G2-mön. Tudom frissíteni újabbra?

Figyelt kérdés

Van a készülékem kijelzőjén egy sárga folt, ami még a 3. kijelzőcsere után is még ugyan ott van, ahol előtte. Arra gondoltam, hogy ez egy szoftveres hiba lehet. Talán ha frissíteném a telefont, eltűnne a folt? Veszíteni nem veszítek vele, úgy gondolom.


Nem vagyok nagyon jártas az Android rendszerekben, ezért kérdezem, hogy van-e rá újabb, amire tudnám frissíteni az 5.0.2.-est?!



2016. márc. 3. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, a G2-re már valószínűleg nem ad ki újabb frissítést, az 5.0.2 marad a legutolsó.

A sárga volt egyáltalán nem szoftveres probléma, hanem a képernyő alatti ragasztóval történik valami, ami miatt beszínezi a kijelző egy részét. Eléggé rosszat foghattál ki, ugyanis nálam 2 év alatt nem jelentkezett semmi ilyesmi.

2016. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sajnos ettől tartok én is.
2016. márc. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!