Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használat közben nem töltődik...

Használat közben nem töltődik rendesen a telefonom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Elephone P7000 telefonom van, és ha használat közben töltöm, akkor csak annyi van, hogy nem merül olyan gyorsan. Ez sokszor okoz nekem problémát, mert esténként sokáig játszok rajta, nézek videókat, stb, és van, hogy reggelig alig tölt fel (a nagy aksija miatt (3450 mAh) már maga a feltöltés is elég lassú).

Mit tudok tenni, hogy használat közben is rendesen töltsön?



2016. márc. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha használod az egyértelmű hogy lassan tölt és igy az aksit is ölöd.Személyes példa mikor megjelent a galaxy s2 én azonnal vettem egyet mostanra úgy legyengült az aksi hogy ha töltöm és játszom egyszerre akkor merül.Sajnos ez ellen nem lehet tenni.
2016. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el az aksit úgy, mint egy kádat. Ha bedugod a dugót, és megnyitod a csapot, akkor előbb utóbb megtelik vízzel. De ha nem dugod be a dugót, akkor a büdös életben nem lesz tele.
2016. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy az akksid már el van használódva. Sajnos előbb - utóbb mind ilyen lesz. Nekem az előző telefonom is ezt csinálta, mikor utaztunk és ment rajta a GPS, hiába volt töltőn közben mégis 100-ról 15%-ra merült 4 óra alatt. Esetleg cseréld ki az akkumulátort.
2016. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 5. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!