Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lányom nagyon szeretne egy...

A lányom nagyon szeretne egy IPhone6s telefont, most egy IPhone4s telefonja van,15éves és jó tanuló is, ti hány éves kortól vennétek meg ezt a telefont?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem vennék neki jobb telefont. Ha szeretne, gyűjtse rá Ő össze a pénzt. Bár később lesz meg, de sokkal nagyobb örömmel fogja használni, ha önerőből szerezte meg. :)
2016. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha telik rá megveheted neki bármikor.

Ha nem, akkor 20 éves koráig várnék vele.

2016. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
Ne vedd meg. Teljesen felesleges. A mai tinédzserek már így is eléggé felszínesek.
2016. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha te úgy látod, hogy megérdemli (iskolai eredményei jók, otthon tisztelettudó és segítőkész, megbecsüli amije van, tudod, hogy van olyan értelmes, hogy okos dolgokra is használná, vigyázna rá stb), akkor persze. De ezt csak te tudhatod, milyen a lányod.

Ha nekem olyan lányom lenne, mint amit leírtam, akkor szerintem megvenném neki.

2016. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Vedd meg nyugodtan, nem lesz tőle semmi baja.
2016. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem az életkorától függne.

Ha lenne rá pénzem, megvenném, ha nem, akkor meg nem.

2016. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem életkor függő hanem sokkal inkább az érettsége és felelősségtudatossága határozza meg ezt.
2016. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megérdemli és telik rá akkor miért ne? Ez csak egy eszköz, nagyon nagy feneket nem kell keríteni a dolognak.

Én szó nélkül megvenném a 15 éves gyerekemnek ha lenne :)

2016. márc. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed megérdemli és van miből nyugodtan vedd meg neki.
2016. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Anyagilag olyan helyzetben állunk,hogy megtudjuk neki venni.Ti is megerősítettetek abban mint a barátnőim,így a lányom hétfőtől egy új telefon tulajdonosa lesz.Köszönöm a válaszokat még egyszer! :)
2016. márc. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!