Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te vásárolnál mobilt interneten?

Mi_manera kérdése:

Te vásárolnál mobilt interneten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgymond közvéleményt kutatnék, ki, mit gondol a neten (jofogás, vatera, stb) történő mobil vásárlásról?

2016. márc. 5. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hardveraprón már vettem nem is egy telefont. Meg másegyéb dolgot is.
2016. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a netes hanem a HASZNÁLT vásárlásra gondolsz
2016. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag használtra csak, lehet újakat is, legalábbis újnak hirdetett mobilt is. Természetesen nem hivatalos szolgáltatói oldalra gondolok.
2016. márc. 5. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a nem hivatalos szolgáltatói oldal? Egy kamu oldal ahol átverik az embereket? Azért az elég meredek, hogy valaki pl. lemásolja a telenor oldalát és azzal ver át embereket. Mondjuk egy ilyen hamar kiderülne.
2016. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt egy vessző, akartam mondani hogy természetesen a telenor stb oldalakra gondolok.
2016. márc. 5. 08:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak sikerul. Szoval NEM A HIVATALOS OLDALAKRA gondolok
2016. márc. 5. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én csak neten vásárolok, ott olcsóbbak. Persze megbízható helyről.
2016. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neten is lehet sokféleképpen vásárolni.


Szolgáltatótól is tudsz neten, meg jobb webáruházakban garanciával, mindennel.


Vaterán, jófogáson újként inkább GSM boltok hirdetnek, aztán elmész és kiderül hogy az az új nem is olyan új.


Mondjuk nekem a használt vásárlás nem annyira jött be. Vettem merevlemezt, pár hónap múlva kerregő hangja lett, vettem videókártyát egy hónap után megadta magát, telefonom is netről van, igazából mindenre jó amire kell, de utólag kiderült hogy vannak hiányosságai, képernyőn 1-1 karc, meg néha kéken villog a képernyő szóval lehet valami nagyobb gondja.


Mondjuk én most már úgy vagyok, hogy telefont GSM boltban, ahol esetleg kapok némi garanciát, lehet soha nem tudom érvényesíteni, de még mindig több rá az esély mint magán kézből. Eddig bármit vettem használtam, abból a végén csak pénzkidobás lett, pedig próbálok körültekintő lenni.

2016. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vettem már újat is meg használtat is neten. főleg vaterán. szélhámos eladó mindenütt van a jófogáson is meg a vaterán is.
2016. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak olyan oldalról vásárolok, ahol teljesülnek az alábbi feltételek:


- van köze a termék gyártójához (pl. szaküzlet, márkabolt)

- fenntart a gyártó által elismert, hivatalos szervíz szolgáltatást

- ÁFÁ-s számlát ad (nem 0%-ost)

- "bármilyen" online fizetési módot elfogad (bankkártya, előreutalás, paypal, stb.)

- ingyenes házhoz szállítást biztosít


A többi sufnibolt.

2016. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!