Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A szériából melyiket...

Galaxy A szériából melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Először ami megtetszett az régi A5 volt, ami 5"-os és árban se olyan rossz, de nem valami új már, aztán rájöttem, hogy van 2016-os A3 és A5. Az A3 nyilván jobb lenne árban, csak nem tudom az új A5 mennyivel jobb nála. Nagyobb az A5 de lehet az 5,2" már túl nagy lenne, meg elég drága is. Ideális méret nekem az 5" lenne de hát az 5"-os A5 már elég régi, gondolom már frissítések se nagyon jönnek rá. Szerintetek melyik érné meg jobban?

2016. márc. 5. 17:23
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy régi A5-öm van most kaptam februárba. Én a 20016-os ér nem adnék annyi pénzt mert szinte csak a kinézet változott szerintem nagyn jó a régebbi is.
2016. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyiket se....
2016. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!