Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon lévő zenéket...

A telefonon lévő zenéket bluetooth-on le tudom játszani a laptopon? Vagy valahogy megoldható? Látják egymást de nem tudom hogyan lehetne megoldani.

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha erre nem találsz konkrét programot, akkor sehogyan. Mind a kettő mester eszköz, így mind a kettő azt akarja, hogy ő irányítson. (próbáld összehangolni az okosórát az autórádióval, nem fog menni, tapasztalat)

Ezáltal konkrét vevőként alapból nem szolgál egyik sem, maximum fájlátvitel szempontjából, de élő adás fogadása.. Biztos, hogy vagy elég egy program, amit tudsz keresni kulcsszavak alapján, vagy akár külső hardver eszközre is szükséged lehet..

2016. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam Suite-ot de az a baj ott is ha le akarok játszani egy számot előbb rámásolná a gépre és úgy nyitná meg...
2016. márc. 5. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem, airdroid. Ez wi-fin megy, de megy :)
2016. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, most néztem, hogy Nokia, microsoft.

Ez esetben nem fog működni és nem tudok rá programot, amit küldtem, az robot kompatibilis

2016. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!