Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék. Keresek...

Segítséget kérnék. Keresek Androidos Samsung telefonba olyan fényképező programot ami az exif-ben, a helymeghatározó GPS jeleit is automatikusan rögzíti?

Figyelt kérdés
Jó lenne, hogy ha kapcsolódik a Nethez (Wifi-n), feltenné Dropboxba is aut Minnél kevesebb manuális tevékenységgel, mert szőke nőnek lesz (lányom - remélem nem olvassa)

2016. márc. 6. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alap kamera alkalmazásnak is tudna kéne a geotag funkciót.

Dropbox alkalmazáson belül is be lehet kapcsolni az automatikus képfeltöltést.

2016. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem pontosan kéne. Pl. GEO kapcsolót sehol sem találom, ezért jutottam arra, hogy nincs is ilyen. Dropboxban sem találom - csak írnak róla.
2016. márc. 7. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Dropboxban konkrétan első bejelentkezéskor az arcomba nyomta azt a lehetőséget, hogy automatikusan feltölthetem a fotóimat és a vidóimat. Amúgy meg a Drobox beállításain belül a Camera upload részen lesz. Ki lehet választani, hogy csak a képeket vagy a képeket és a videókat töltse fel, illetve, hogy csak wifin menjen-e a feltöltés.
2016. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig a "GPS Photo Viewer" a legjobb - amit találtam. Telepítés után a hivatalos fényképező programba beteszi a fordított cseppet, ha nem villog akkor ráteszi a fotóra - fényképezéskor - a GPS koordinátákat. Magát a programot indítva lehet beállítani a továbbiakat.
2016. márc. 12. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!