Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Mit csináljak, ha a...

Segítség! Mit csináljak, ha a tabletem érintő képernyője nem érzékel?

Figyelt kérdés

Volt szervízben, ott az egészet gatyába rázták, mindent felfrissítettek rajta meg minden és azt mondták, hogy csak meg volt zavarodva a szoftvere. Nem is volt aztá semmi baja egy két napig, most viszont néha megint csinálja, pedig alig telt el pár nap. Nem mindig, csak néha. Nincs tönkremenve, meg ilyesmi, egyszerűen csak mintha nem is lenne érintője. Rendszeresen takarítom ahogy csak tudom, nincs rajta sok vacak, csak pár app. Asus transzformer pad. 10 col. Mit csináljak?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!! :)



2016. márc. 6. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kikapcsolni és bekapcsolni?
2016. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 - Igen, persze. És most már egyáltalán nem akarja az igazat! Csak billenytűvel tudom mozgatni. :(
2016. márc. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!