Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a samsung...

Mit gondoltok a samsung galaxy s7 edgeről, a g5-ről és az x performanceről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni telefont, de nem tudom hogy s7 edge-et vegyek vagy várjam meg a g5-öt vagy várjam meg az x performance-et.

2016. márc. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy mind 3 túlárazott csúcskategóriás telefon,talán a G5 hozott egyedül innovációt,a többi az maradt(Sony szérianév változtatás,Samsung ráncfelvarrás)de az se volt szükséges mert egy mezei user úgy se fogja használni ezeket,szóval minden maradt ugyan az.
2016. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
s7 edge nagyon tetszik mondjuk sajnálom, hogy az eu piac az exynus procit kapta de megkockáztatnám ezt a telót de ujonnan max 600 euróért 800 at sokallom, g5 alkotott a kivehetős aksival meg a tuningjaival de ennyi, nagyon sony párti voltam de a samsung edge készülékei valahogy elvették a figyelmemet a sony-ról és nagyon nagyon gondolkodom egy s7 edge vételén
2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik ez a samsung, de én is sajnlom a procit meg a magas árát...De legfőképp az ár bánt :(
2016. márc. 15. 17:59
 4/6 anonim válasza:

Én is az S7 edget választanám de eddig ügye csak az jelent meg és hogy a többi hogyan teljesít azt nem tudom.


Amugy a Galaxyknál milyen processzorokkal jön és mi a különbság köztük?

2016. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az s7 edget választottam,mert teljesen vízálló, nem forrósodik mint a G5 vagy az új sonyk, és emiatt nem vesz vissza a teljesítményből annyit. Utóbbi években dühös voltam a qualcommra mert mindig elszúrtak valamit. A Samsung most nagyon odatette magát. Jelenleg amit vennék, nem az S7e. helyett hanem mellé az max az iPhone 6s plus. Egyedül az tudja ugyan azt a prémium hatást, szolgáltatásokat nyújtani mint a 7-es széria. Talán az s2 után ez a legjobb Samsung amit legyártottak az S szériában. A vr az meg valami elképesztően szuper.
2016. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó én is a samsungon gonolkodtam de megveszem, eldöntöttem XD
2016. márc. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!