Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy Sony...

Samsung Galaxy S6 vagy Sony Xperia M4 Aqua? Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 16:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akkor meg minek szólsz bele?;)

A szüleim pedig miert is nem foglalkoznak velem? A telefont nem ők fizetik, hanem én, saját pénzből.

2016. márc. 6. 19:45
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Saját pénzből hahaha. Nyilván dolgoztál érte, nem? :)
2016. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem, a szomszéd meg postás osztogatja. Neked gyerekkorodban nemvolt zsebpénzed vagy mi? Szüleidtől kéregettél? Vagy megdolgoztál érte?: "haha"!
2016. márc. 6. 19:55
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

Ez a vicc, b.azdmeg, hogy én egy nyomorult telefonért tényleg megdolgozok. Gondolom, 14 évesen te is dolgoztál a pénzért, amikor 14 évesen szóba sem állna veled egy munkáltató sem. :)


Az még a kisebb szégyen, hogy egy elkényeztetett sz.ar vagy. A nagyobb baj az, hogy hazudsz is. :/

2016. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szoval neked a szüleid soha nem adtak zsebpénzt? Te a kirakatot nézted egy szar semmi dolog miatt, és nem vetted meg.?Gyerekkorodban semmid nemvolt? Te ezekszerint ültél a szobában, és ha szabadidőd volt, akkor nem néztél tévét, nem halgattál zenét, meg nem csináltál semmit. Hát gratulálok, mert veled foglalkoztak a szüleid, én is ilyen szülőket szerettem volna...
2016. márc. 6. 20:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Elismétlem mégegyszer, hogy a 75-ös IQ szinteddel sikerüljön felfogni a dolgokat.


Telefont, meg ilyen felesleges sz.arokat saját pénzből fizetek, amiért dolgoztam. A szükséges dolgok azok, amiket egy szülőnek illik biztosítania, nem az ilyen vackok. Az, hogy gyenge nevelést kaptál (ha kaptál) az nem a te hibád, viszont őszintén szánlak téged. Az a baj, hogy az ilyen emberek ugyanúgy bekerülnek a társadalomba, mint mindenki más, ezáltal egy idő után egy egész országot tesznek méginkább gyenge jellemű emberek gyülekezetévé.


Gondolom, ebből megint egy szót sem értettél. Ezúttal nem írom le többször, neked kell megpróbálni értelmezni.

2016. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 évesen dolgoztam ..legálisan :D
2016. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!