Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536 kepernyo csere...

Lenovo A536 kepernyo csere mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Leejtettem a telefonom es egy nagyon kicsit megrepedt.Eddig nagyon vigyaszttam ra de kicsusszot a kezem kozul.Szuleimnek meg nem mondtam hogy leejtettem.Viszont megszeretnek sporolni penzt a javitasara.Es korubelul mennyibe kerulne?Es azt mon dtak hogy van rajta garancia (fel eves telefon es ket evre van) es ez tulajdonkeppen mit jelent? Hogy megcsinaljak vagy kicserelik?
2016. márc. 6. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá garancia, akkor vidd el oda, ahonnan vetted, és ingyen megjavítják/kicserélik.


/Ha esetleg nem tudod garanciával megoldani, akkor szaküzletekben egy előlap csere olyan 8.000.- körül van, én legutóbb ennyit fizettem érte./


A szüledinek meg adj be valamit, hogy fékezett a busz, a teló meg elrepült azt csá.

2016. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Juj koszonom♥

Hat azt fogom bekamuzni hogy deszkaztam es megcsusztam

2016. márc. 6. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. ;) Oké, én csak mondtam 1 példát.. :P


Nekem 8.000.- volt, ahogy mondtam, de lehet, hogy 12.000.- -t is képesek érte elkérni. Én Mobil-Adás-Vétel üzletben csináltattam. Profik.

2016. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh ertem
2016. márc. 6. 19:27
 5/5 anonim válasza:
egyébként kellene, hogy legyen rajta törési biztosítás azonban ha nincs akkor nekem eddigi megkérdezett üzletekben 30ért akarták kicserélni és 32ért vettem mondom köszönöm akkor nem :/ viszont ha neten rendeltek képernyőt akkor max meglehet abból az összegből úszni amit itt irtatok és max még pluszba 2ezer a kicserélés
2016. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!