Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az Aclatel Onetouch pop c1-es telefonommal történt valami. Néztem a beállításokat és asszem a kézmozdulatoknál (bocsánat, de nem tudom pontosan) bekapcsoltak a Talkback beállítást, amit ugye gyengén látók használnak, hogy tudják, mire kattintottak rá. Én ezt most ki akarom kapcsolni, csak a Beállításoknál nem tudom lehúzni a dolgokat, meg úgy képeknél, az oldalaknál nem tudok lapozni. És ezért nem tudom kikapcsolni ezt. Tudnátok segíteni? Csináljak egy gyári visszaállítást? Vigyem szervizbe? Szerintetek mit csináljak?

2016. márc. 6. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Settings > Accessibility > TalkBack.


Magyarul nem tudom mire fordították az Accesibility-t, a dátum/ídőbeállítások alatt (legalábbis nálam, android 5.1)

2016. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez az,ami ebben baj, hogy megnyitom a Beállításokat, és nem tudom lehúzni, a többi dologhoz. Példaként az időhöz, a biztonsághoz..stb.-hez nem jutok hozzá, csak az állapotsávig, mert nem tudom lehúzni. :P :(
2016. márc. 6. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld egérrel, hátha úgy megy.
2016. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros, majd' szakadok a röhögéstől. (Remélem, hogy felismerted a szarkazmust :D )
2016. márc. 7. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, az analfabétákat ismerem fel. Ugyanis ellenkező esetben eszedbe se jutott volna poénkodni.

Keríts egy OTG kábelt és dugd rá az USB egered.

2016. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de már megoldódott. Szerencsére kevés kép volt még rajta, ezért csak csináltam rajta egy gyári visszaállítást. Így már működik, csak egy pár zene és kép tűnt el. De azért köszi.
2016. márc. 9. 15:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!