Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörtem a telóm képernyőjét...

Betörtem a telóm képernyőjét de rajta volt a folia ami nem tort be (üveg). Ha bisszaviszem kicserelik a kepernyot? Valaki tudd errol vmit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy jobb helyeken ilyenkor kicserélik a képernyőt ingyen, ami szerintem igazságos, mert feleslegesen tettem rá fóliát. Valaki ezügyben tudna segíteni?? Ez igaz

2016. márc. 7. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Életben még nem hallatom olyat, hogy ingyen kicserélik jó a képernyőt. Ez nem igaz. Ez tipikus baleset kár, amit semmilyen garancia nem fed le és nincs is olyan hülye szerviz, ami ezt a tetemes összeget bevállalja az ügyetlen tulaj miatt.

Az, hogy karcolás(!) elleni védelmet tettél rá az meg végkép nem oszt-szoroz rajta. Csak akkor van ingyen csere ha kötöttél rá vásárláskor biztosítást. Ezt amúgy számos helyen felajánlják, de nem mindenki fizeti ki az tizen ezer pluszt ez miatt.

2016. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!