Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jött hívás a +2693364128...

Jött hívás a +2693364128 számról, nem vette fel a nejem. Vissza nem hívtuk, nem is tesszük, mert fizethetünk rendesen, van valami program ellene?

Figyelt kérdés
Szóval olyan alkalmazás a telefonokra, amelyek csak a hazai hívásokat engedélyeznék (+36). Minden külföldit tiltana.
2016. márc. 8. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

A hívásfogadás ingyenes.

Program se kell hozzá csak egy telefon.

2016. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem is a fogadással van baj, hanem a véletlenszerü visszahívással. Gyerekenek is van, illetve idős szüleim sem mindíg urai a telefonnak, nem egyszer hívtak már véletlenül úgy, hogy észer sem vették!
2016. márc. 8. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor a szolgáltatónal tiltasd le az emelt díjas és külföldi számokat
2016. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nem egyszer hívtak már véletlenül úgy, hogy észer sem vették!"


Az nem annak a hibája aki felhív.

Pl. én tévedésből felhívlak Kanadából, nehogy már én legyek a hibás ha visszahívsz.

Ahogy előttem is ajánlották, a szolgáltató kérésre korlátozhatja a kimenő hívások egyes típusait.

Ezen felül a készülékek többségén van lehetőség további korlátozásokra, mint pl. csak a telefonkönyvbe mentett számok hívása.

2016. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy elnézem a hívószámot, azt gyanítom a szám első számjegyét gépelték el és máris cigányútra ment.

Gondold el milyen riadalmat kelthet Botswanaban amikor visszahívod. Aggódva nézik ahogy csörög a telefon és máris beírják a googleba. Az ottani Gyakorikérdéseken parázs vita alakul ki hogy ez a gyanús magyar szám biztos csak pénzlehúzás lehet. :D

2016. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanerről a számról volt egy hívásom a múlt héten. Okostelefonon le lehet tiltani, nem kell foglalkozni ilyesmikkel.
2016. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én a DND Call Blocker-t használom.

2016. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is és a páromat is hívták már külföldi számról, legtöbbször az éjszaka közepén, és nem is hosszan, csak megcsörgettek.

Én sem értettem, hogy ez hogy lehetséges, de úgy tűnik nem vgyunk vele egyedül :)

2016. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én minden számot letiltottam, ami nem szerepel a telefonkönyvemben.
2016. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán telefonon belül is le tudod tiltani, vagy törlöd szimplán a híváselőzményeket aztán annyi.


Mostanában sok ilyen kamu hívás van, én is kaptam pár napja.

2016. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!