Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerettem volna letölteni az...

Szerettem volna letölteni az Opera és Chrome böngészőket, a Play áruházból, de nem tettem, mert engedélyt akart kérni a kamera/kamerák-mikrofon hozzáféréshez. Minek az neki? Van olyan böngésző, ami nem ennyire "kíváncsi"?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 15:50
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%

Nem biztos (persze nem igazán ellenőrizhető), hogy közvetlenül a böngészőnek kell a kamera és a mikrofon, sokkal inkább a benne futtatott szolgáltatásnak (videóchat és társai).

Egyébként ha a Google le akar hallgatni, akkor azt megteheti minden program nélkül az androidon keresztül is, nem kell, hogy feltedd a böngészőjét is.

2016. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igaz most fogok szolgáltatót váltani,és náluk nincs támogatva a videochat.De akkor ez ki is zárja, hogy hozzáférjen a kamerához.
2016. márc. 8. 16:09
 3/5 Tengor ***** válasza:

Az, hogy a szolgáltatód tiltja az ismertebb videó chat alkalmazások működését biztosító portokat nem jelenti, hogy bármilyen más program nem csinálhat képet a kamerával és nem küldheti azt tovább.

Persze ha ilyen szintű a paranoia, akkor nem értem az okostelefont, sőt az egész telefonvásárlási dolgot sem.

2016. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kérdés volt,amúgy van hagyományos mobilom is.
2016. márc. 9. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A videó chat-et hogy lehet tamogatni vagy nem támogatni ?
2021. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!