Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 megszakítja...

Samsung Galaxy A3 megszakítja a "folyamatokat" ha valami megzavarja?

Figyelt kérdés
Múltkor például mobilinternetet osztottam meg vele. Jött egy bejövő hívás, és az internetmegosztás azonnal megszakadt. "Csatlakoztatva, de nincs internet" hibát írt ki a gép. Telefonálás közben meg minden megy rendesen. Múltkor meg teleofnálás közben hazaértem, és rákapcsolódott a wifi-re. Azon nyomban a hívást megszakította, és elkezdte frissíteni magát, (kb 4-5 alkalmazást). Másnak is így van ez? Vagy csak nálam van ez a hiba? Bejövő híváskor a mobilnet megosztása kompletten leáll, és hívás közben is megszakítja a beszélgetést (értsd leteszi) ha wifi-re kapcsolódik! miért?
2016. márc. 9. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Nekem is A3mam van, nincs mobilnetem de sosem szakított meg semmit ha hívtak vagy jött egy SMS. Menj el mobilokkal foglalkozó boltba és kérdezd meg, valószínüleg ha érvényes még a garancia akkor megcsinálják, mert szoftveres probléma lehet.
2016. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
céges telefonról van szó, így nem nagyon lehet ezt megoldani. Nem olyan nagyon nagy probléma, de inkább kellemetlen.
2016. márc. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!