Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s telefonon Viber...

Csacskapillangó kérdése:

Iphone 5s telefonon Viber üzenet beállítás?

Figyelt kérdés

Eddig Androidos telefonom volt,most lett egy Iphone 5S-em. Letöltöttem a Viber alkalmazàst. Van pàr dolog, amit nem tudtam úgy beàllítani,mint az előző telón.

Hogy kell azt beàllítani,hogy ha új viber üzim érkezik,ne vilàgítson a kijelző,de ha feloldom a képernyőt lássam egyből hogy jött üzenetem,ne kelljen mindig a Viberbe belépni.

Illetve az üzenet hangjàt meg tudom vàltoztatni más milyenre? Mert az sem sikerült,az alap viber hang van... :(



#Viber #iPhone 5S #üzenet érkezéskor képernyő ne vilàgítson
2016. márc. 9. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

beállítások - értesítések - viber

itt tudod be és kikapcsolni az értesítéseket vagy beállítani, hogy hol és hogyan jelezzen.

a hangot sajna nemt'om, sosem akartam átállítani :)

2016. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!