Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung telefont venni...

Megéri Samsung telefont venni 100ezer alatt? Hamarabb tönkremennek mint más márkájú telefonok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább konkrét típust írj. Nem mennek hamarabb tönkre, de általában túlárazottak és ugyan olyan árban szoktak jobb telefonok is lenni.
2016. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az LG joval felulmulja mostanaban a Samsungot.
2016. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Samsung J5-öt néztem ki,de majd inkább megvárom az őszt és akkor akarok venni új telefont,csak nem tudom,hogy milyen márka és típus legyen.
2016. márc. 10. 11:19
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem mennek hamarabb tönkre. Ha az iphone gyártana középkategóriába mobilt, ugyanúgy panaszkodnának rá és még rosszabb lenne mint az android.
2016. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
J5 nem éri meg az árat.Annyiért inkább P8 Lite,Xioami Redmi Note 2,Honor 4X.A Samsung-gal se lenne szerintem semmi baj ha ráfeküdnének a szoftveres optimalizálásra,mondjuk az alsó és középkategóriás telefonjaik mehetne Stock AOSP,a felső és csúcskategóriába meg TouchWiz,meg normálisan beáraznák végre a telefont,az anyaghasználat az viszont sokat javult de a szoftvertámogatás ugyan olyan rossz.
2016. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!