Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Op3n dott telefon (Medion...

Laszlo8546 kérdése:

Op3n dott telefon (Medion p4502) szétszerelésének menete, képernyőcsere miatt, hogyan?

Figyelt kérdés
Érdekelne engem egy szétszerelési leírás vagy egy videó erről, mert ki szeretném cserélni a képernyőt. Kibontottam, az összes csavart kicsavartam amit láttam, de ugyanúgy tartja magát a telefon.

2016. márc. 10. 13:36
 1/2 anonim válasza:

Ha a SIM és SD kártya, akku valamint a csavarok (jobb alsó fehér leragasztott is) kint vannak, akkor valóban már csak szét kell pattintani a belső fekete múanyag fedelet a kijelzőtől. Ezt az oldalánál érdemes elkezdeni, ahol az akku helye miatt a legvékonyabb, itt minkét oldalról jól hozzáférni. Nekem körömmel is ment, de vékony műanyag lappal (pl. gitár pengető) is lehet segíteni. A fedél alatt a 3 darab csatlakozó szorítójának felnyitása, és a két rögzítőcsavar eltávolítása után szintén kis feszegetéssel jön fel a fő elektronika panel, mert odaragasztották még kétoldalas ragasztóval is a kijelzőhöz. Ha az árnyékolólemez pattan le előbb, mintsem a ragasztó elengedne, az sem nagy baj, külön már könnyű leszedni és helyére tenni a panelen a rugós tartólemezkéi közé. Az alsó panel szintén csak ragasztva van.

Sajnos az érintés érzékelő üveg és a kijelző össze van ragasztva, így csak egyben cserélhető, hiába lehet külön is kapni Kínában :-( Nem választható szét a kijelzőtől, hacsak nincs erre valami oldószeres, vagy egyéb trükk, de ilyet nem tudok sajnos.

2016. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Czinkóczi Márk válasza:
Bocsánat hogy nem a kérdésedre válaszolok, én szeretném azt kérdezni honnan szereztél hozzá kijelzőt???
2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!