Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell "helyesen" használ...

Hogyan kell "helyesen" használni az androidos telefont?

Figyelt kérdés
Itt főként arra gondolok hogy pl kell-e memóriát tisztítani időnként vagy nem. Olvastam pro- és kontravéleményeket is, előbbi esetében azt hogy megtelik, és emiatt belassul, utóbbinál hogy hiába "ütünk ki" egy alkalmazást, ha arra a gépnek szüksége van újra el fog indulni, tehát ne erőltessük a leállításokat. A másik fontos kérdés a frissítés. Miért kell frissíteni egy alkalmazást (kell-e) ha frissítés nélkül is megfelelően működik? Ha frissítem, az plusz helyet foglal el a telefon tárhelyéből, viszont kapok (esetleg) új funkciókat, stb. Ha nem frissítem mi történhet?
2016. márc. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na vegyük sorra:


A memóriát felesleges tisztítani, a háttérben mindig csak a szükséges alkalmazások futnak. Ha mégis belassul a telefon, akkor vagy nagyon fogja az egyik alkalmazás vagy újra kell indítani.


"Miért kell frissíteni egy alkalmazást (kell-e) ha frissítés nélkül is megfelelően működik?" - Igen, kell és azért, mert a frissítés igen sokszor tartalmaz újításokat, bugfixeket, illetve olykor az is előfordul, hogy annak köszönhetően gyorsul fel az alkalmazás maga.


"Ha nem frissítem mi történhet?" - Akkor az alkalmazás bugos, lassú maradhat, bizonyos funkciók nem lesznek elérhetőek, sőt az se kizárt, hogy nem is fogod tudni használni az alkalmazást.

2016. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. márc. 13. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!