Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren, kaptam egy olyan...

Messengeren, kaptam egy olyan képet, ami ki volt"satírozva" (nem tudom hogy mondják). És hallottam hogy valahogy kilehet törölni azt az átfirkálást, csak azt meg tudom hogy hogyan. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
K. rosszul hallottad apukám, az a kép már úgy marad.
2016. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot. Mégis hogy gondoltad? Egy elmentett kép fájlja már nem lesz visszafelé szerkeszthető. Ha feketével van satírozva akkor egyáltalán nem, ha csak homályosítva van akkor lehet kicsit élesíteni rajta de tökéletes az sem lesz. Csak az tudja módosítani a képet, aki csinálta mert a photoshop vagy egyéb programban amiben szerkesztette még van lehetősége visszafelé módosítani de ő sem a kész elmentett képből, hanem a szerkesztői eszközben ami még nem képként van elmentve hanem munkafolyamatként.
2016. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát biza, ez a maszturbálás elmarad :)
2016. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!