Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom miért von le érvénytel...

Telekom miért von le érvénytelenül pénzt internetért?

Figyelt kérdés
Nézegettem a facebookomat (wi-fi kapcsolattal), akkor kapok egy üzenetet a telekomtól, hogy használatba vettem a Napi Net díjcsomagot. Az adatkapcsolat be sem volt kapcsolva a telefonomon és a wi-fi is kiválóan működött! Valaki nem tudja miért lehet ez? Nem ez az első alkalom és nem olcsó játék ha egy hónapban többször is levon 200 Ft-ot a semmiért....

2016. márc. 11. 21:04
 1/3 anonim válasza:

Szia. Tuti hogy nem hagytad bekapcsolva? Mondjuk nekem párszor megcsinálta azt, hogy mikor bekapcsoltam a telefonomat , akkor automatikusan bekapcsolt az adatkapcsolat is. Ellenőrizd le.

Ha meg anélkül levonja akkor meg menj be a telekomhoz és panadzkodj egy sort , hátha tudnak segíteni.

2016. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában csak otthon netezek wi-fivel így esély sincs arra, hogy bekapcsoltam volna...
2016. márc. 12. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem szünteted meg a Napi Net-et?
2016. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!