Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy Samsung galaxy...

Iphone 5S vagy Samsung galaxy grand prime?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb melyik éri meg jobban?

2016. márc. 12. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Grand Prime
2016. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5s
2016. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Van családban Grand Prime, szerintem megéri, a frissítés óta sokkal jobb, nem akadozik, nem fagy be. Szép képeket csinál, az előlapi kamera nagyon jó... :D Szóval szerintem a Samsung
2016. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az 5S-nek nagyobb felbontású a kijelzője és jobb a kamerája, minden más a Grand Prime mellett szól.
2016. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
egyértelműen iphone 5s,én is nem rég vettem és imádom,előtte samsung-om volt ,de megfogadtam hogy ezek után soha többé nem kell samsung
2016. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves előző, milyen Samsung telefonod volt az Iphone 5S helyett hogy ennyire rosz volt?
2016. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy ace 3 volt és sok probléma volt vele,de gondolom nem mindem samsung telefon ilyen,szóval ha valaki hozzám vágna egy s7 edge-t tuti elfogadnám.
2016. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na látod, csak mert volt egy nagatív tapasztalatod, lehet hogy véletlenül kifogtál egy hibás darabot, de attól még nem kell az egész márkát általánosítani!
2016. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: ACE3 egy elavult eszköz ezért lassú, attól mert hirtelen vettél egy jobb telefont és gyorsabb meg szebb, nem azt jelenti hogy az egész márka szar.. próbálj majd ki egy S7 Edge-t :) (tudom drága :( )
2016. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!