Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hatással van a mobiltel...

Milyen hatással van a mobiltelefonok piacára az a tény, hogy ma már egy több éves vagy olcsó okostelefon is akadásmentes és kényelmesen használható?

Figyelt kérdés

Régebben az alacsony kategóriás telefonok elég gyengék és lassúak voltak, ma már ez nem jellemző. Én pl. 2 éve nem váltottam telefont, eszembe sem jutott.

Érzik ezt a gyártók és szenvednek tőle?


2016. márc. 12. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
amíg vannak olyan emberek kik heteket képesek sátorozni egy üzlet előtt, csak azért, hogy több 1000$-ért elsőként vehessenek meg egy telefont, addig nem szenvednek a gyártók!
2016. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
* mert te nem választasz telefont, attól még más váltogatja heti szinten.
2016. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő a témában, de gondolom, nem véletlen, hogy irgalmatlan mennyiségű szoftver-, appfejlesztőt foglalkoztatnak és keresnek. Ezeket pedig nem a kifutó modellekre tolják.:-) Ahogy fejlődik a technika, úgy nőnek a fogyasztói igények is (ebben persze benne van a marketing is), a határ pedig a csillagos ég. Én még emlékszem az első, szélesebb körben használt mobiltelefonokra, a jelenlegi kütyüm többet tud, mint az akkori asztali számítógépek, pedig nem telt el olyan sok idő.:-)
2016. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év a mobilpiacon nem vészesen nagy idő, mondd ezt 4-5 év múlva, hogy minden akadásmentesen fut, ha tudod...
2016. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!