Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a telefonom ment tönkre,...

Most a telefonom ment tönkre, vagy az akkumulátor?

Figyelt kérdés
Régebben, ha olyanja volt a telefonomnak, 20% környékén minden jelzés nélkül lemerült annyira, hogy be se lehetett kapcsolni. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, egészen addig, amíg pár hete annyira tönkrement, hogy egyáltalán fel se lehetett tölteni, hiába volt több órát a töltőn, 1-2%-ot töltött csak rajta, és napokig be se tudtam kapcsolni. Bevittem szervizbe, ott egy hét után visszaadták azzal, hogy az akksi ment benne tönkre, de arra csak 1 év garancia van, úgyhogy vegyek magamnak. Gyanús volt nekem, hogy félig feltöltve kaptam vissza, így nem rohantam egyből új akksit venni, gondoltam várok pár napot. Itthon fel is tudtam tölteni, és már átesett a másik végletbe, használtam, és alig akart lemerülni. Gondoltam azért van, mert nem tudja rendesen felmérni, hogy most akkor hány %-on van, és csak vettem bele egy új akksit, nehogy megint az legyen, hogy 20%-nál cserben hagy. Erre most másodjára tapasztalom azt, hogy nyúlnék a telefonért, és megint tök halottra le van merülve, holott 30% felett hagytam, amikor 1 órája leraktam. Most akkor mi lehet a baja? Ha visszaviszem szervizbe, mit tudnak vele kezdeni? Sony Xperia L-ről van szó.

2016. márc. 12. 14:34
 1/2 anonim válasza:
Gyári akksit vettél? Lehet szoftveresen ragadt be valami. Battery wipe kéne, vagy újratelepítés.
2016. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyári akksit vettem, nem utángyártottat, a szervizben pedig már 2x is újra lett telepítve.
2016. márc. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!