Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik Androidos telefonra sem...

Egyik Androidos telefonra sem lehet rakni Windows Phone-t?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy Lenovo A536 okostelefont, azonban én WP-t vettem volna, de ismerős adta nekem ingyen, ajándékba... Igazából én jóba vagyok az Androiddal, meg a telefon is tetszik, de nem lehet valahogy rávarázsolni egy WP-t? Sajnos igazi Windows Phone ROM-ot nem találtam Androidhoz... :(

2016. márc. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem lehet.
2016. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.Más az egész felépítése.Ha meg jóba vagy az Androiddal és csak a kinézet nem tetszik akkor tegyél rá egy launcher-t.

[link]

2016. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Vastagbetűs kérdésre válaszolva: de lehet, Xiaomi Mi4 (és hírek szerint Mi5) ilyen. Azonban ez ez kivételes eset, azon kívül, hogy támogatott hardver van a telefonban (Windows Phone-ok csak bizonyos Qualcomm SoC-ket támogatnak) kell az is, hogy a gyártó elkészítse rá a megfelelő ROM-ot.
2016. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az Alcatel Pixi 3 az egyetlen telefon, ami 3 féle operációs rendszerrel készül (Android, Windows Phone, vagy Firefox választható), annál talán megoldható lenne, de más telefonnál kizárt!
2016. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik és nincs bajod az androidal akkor használd azt sokal jobb ez telefon ,mint egy lumia .nekem lenovo A5000 van sokal jobb mint lumia 520 volt.


És nem lehet rá tenni windos mobilt.

2016. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!