Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Kisribizli kérdése:

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a telefonomat (nem függőségről beszélek) mert a szüleimtől kaptam a szülinapomra.

AKAI ECO E2 És nem tudom miért lassul (nem idegőrlően lassú, csak úgy néha picit bosszant) és azt sem tudom, milyen alkalmazásokat töltsek le rá. Amúgy mindenki menőzik a suliba, hogy "Nekem ilyen iPhone - om van meg olyan Samsungom meg van vagy 600 telóm stb..." Én ezeket lesz@rom őszintén, és nem érdekel, hogy azt mondják, kicsi a teljesítménye a telefonomnak.Én számomra nem kicsi a teljesítménye.

Mondjuk az is befolyásolja, hogy a szüleimtől kaptam, mert ha mondjuk én vettem volna, nem olyan érzelmek fűződnének hozzá. (most nem azt akarom mondani, hogy szerelmes vagyok a telómba, csak fontos, mert a szüleimtől kaptam)

Szóval, azt akarom kérdezni, mit kezdjek vele, ha egy pici belassul, meg még milyen appok jöhetnek rá (facebook, messenger, instagram, youtube, pou) ezeken kívül?

Előre is köszi!

13/L



2016. márc. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek az appoknak nézzél energiatakarékos változatát.Amúgy ezt csak ROM cserével tudnád megoldani.

A nemet és a kort felesleges még mindig kiírni.

2016. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Javaslom törölj le róla néhány dolgot, próbáld ki a ccleaner appot, az is segíthet és tényleg ne foglalkozz azokkal akik menőznek a jobb telefonjukkal...remélem segítettem. Sok sikert!
2016. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Melyik pillanatban tunt jo otletnek "kis ribizli"-nek nevezni magad?:D


2. Aranyos regenyt irtal, de egy technikai kerdeshez nem biztos hogy fontos tudnunk, kitol kaptal mobilt vagy milye van az osztalytarsaidnak.


Az appokrol annyit kell tudni, hogy minel tobb ven, minel tobb fut a hatterben, annal jobban lassul a telefon.

A Facebook, az Instagram, a Youtube pont a legehesebb alkalmazasok koze tartoznak. Alternativakent egyedul a Facebook Lite-rol tudok, fogalmam sincs mennyit segit.


Ezen kivul azt ajanlom, a takarito appokat keruld el. Gyorsitani nem lehet az Androidot, csak lassitani. A memoria felszabaditasa egyenesen karos dolog.

Virusirtok szinten feleslegesek.


Azonban akarhogy is nezzuk, ez egy ezereves, tularazott telefon, keves memoriaval. Sosem lesz gyors sajnos. Az aranak duplajaert viszont mar lehet jo Androidost kifogni. Ebben az arkategoriaban a WindowsPhone-ok hasznalhatobbak szoktak lenni.

2016. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebookot töröld le, és használd helyette a Facebook Lite-ot, vagy nyisd meg böngészőből. Minden alap, de nem használt alkalmazást tilts le (pl. Google Filmek, Újságos stb.) Hetente legalább egyszer egy éjszakára kapcsold ki magát a telefont.
2016. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Kipróbálom őket.

Én csak odaírtam kitől kaptam, és hány éves vagyok.

Nem tetszik, görgess át.

Amúgy meg szeretem a telefonom és kész.

Lehet vele telefonálni és üzenni, a többi csak plusz.

Egy 30 éves telefonnal is szinte "ugyanazt" lehet csinálni mint egy okos telefonnal.

A Kisribizli név meg onnan származik, hogy nővérem a munkahelyén mesélt egy viccet, aminek a lényege a ribizli volt, és a munkatársai elnevezték nővérem Ribizlinek, engem pedig Kisribizlinek.

Na de még 1x köszi a válaszokat! ;) :) :D <3

2016. márc. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!