Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó, vagy miért nem jó...

Miért jó, vagy miért nem jó egy windows-os mobil? (Lumia)

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kevés az alkalmazás, de érdekelne a azok véleménye akik ezt a platformot használják hogy mikor tapasztalataik. Persze érdekel minden indokolt vélemény. Köszönöm.

2016. márc. 13. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Keress rá nyugodtan, számtalan írást találhatsz róla.
2016. márc. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezer ilyen kérdés van és válaszok keres rá itt a gyk van belölük .
2016. márc. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Részemről nem volt egyáltalán olyan stabil, mint amilyennek beállították, de a legfőbb gond az appokkal volt, nem volt rá rendes zene- vagy videólejátszó. Mindig elfelejttték hol tartottam.
2016. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha még nem vettél ne is vegyél. Nagyon meg fogod utálni. Borzalmas. yyén vettem egyet mert videó meg leírás alapján megtetszett de nagyon borzalmas és vissza vittem helyette hoztam egy samsungot. Nem emlékszek melyik nokia volt anyira emlékszek hogy oled kijelzője volt és windows 8,1 volt rajt. Ha veszel akkor olyan helyről vegyél ahová 1-2 nap mmulva is vissza tudod vinni és visszafizetik az árát!
2016. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen igényeid vannak.

Anno mindenki lebeszélt róla, én meg el is hittem, hogy rosszabbul nem is választhat az ember. Aztán hogy-hogy nem WP telefonom lett. Személy szerint pozitívan csalódtam, pedig előtte android fanatikus voltam, hiába ment napi szinten sokszor az agyamra. :D

Engem már marhára nem érdekelnek a legszuperebb új játékok, elvagyok a hipertrendi 800. közösségi oldal nélkül, stb. A telefonomat elsősorban telefonnak használom, kiegészítő jelleggel, ha épp szükség van rá, akkor netezek rajta és ennyi.

Erre kiváló a WP (is), az alapvető alkalmazások tökéletesen működnek, nekem a zenelejátszóval sincs bajom, videót meg hülye lennék ekkora kijelzőn nézni. Amit használok, az akadás nélkül fut, pedig elég olcsó készülékem van.

Mindegyik rendszernek megvan a maga előnye, hátránya és létjogosultsága. Az a lényeg, hogy az igényeidhez mérten válassz. Én biztos nem fizetnék ötször ennyit egy telefonért, mert egyszerűen nem használnám ki, nincs rá szükségem. De ha te nem tudsz élni olyan funkciók nélkül, amik csak egy kétszázezres samsungnál vannak, akkor válaszd azt. Minden csak nézőpont kérdése, ezért hülyeség azon vitatkozni, hogy melyik jobb vagy rosszabb.

2016. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ajánlott a Windows Phone, ha nem nagyon van szükséged egy okostelefon tudására, és csak alap dolgokra kell (telefonálás, SMS, stb.). Viszont ha sok mindent szeretnél csinálni vele, inkabb ne Lumiat válassz. Olvastam mar itt olyan véleményt, miszerint a wp nem okostelefon, hanem félúton van az okos és a hagyományos közt, mert egy butatelefonnál többet tud ugyan, de az okos szintjét nem üti meg. Szerintem ez teljesen igaz.
2016. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok a felhasználók csalódnak a telefonokban akik mindent a telefontól várnak és az nem tudja.

Tisztázni kell előbb mik az igények és ahhoz választani telefont.

2016. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
45%

Itt a legutolsó válaszban anno elég részletesen kifejtettem az app listát, azért a fontos programok ugyanúgy megvannak rajta.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Az hülyeség hogy ne lenne okostelefon, csak ugye itt az a gond hogy a nagy többség megveszi a legolcsóbb 20-25 ezres telefonokat aztán csodálkozik hogy olcsó húsnak híg a leve.

2016. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A telefont csak alapdolgokra használom, azt tudom, hogy azok megvannak a wp store-ban, azonban munkámból kifolyólag fontos, hogy képben legyek a bel és külföldi hírekkel kapcsolatban. Megtudnátok nekem nézni (akinek most WP-s telefonja van) hogy milyen magyar híralkalmazások vannak elérhetőek a platformra? Mert igazából már csak ezen múlik, hogy a win10-es Lumia 950-et megvegyem-e kt hét múlva :) Köszönöm.
2016. márc. 13. 21:11
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Van de közel sem olyan jó mint google hirek ,vagy ujságos alkalmazása ,külön le kell tölteni minden egyes hirpoltál alkalmazást aminek van win appja .én továbra sem ajánlom win telefon
2016. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!