Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z5 compactot...

Sony xperia z5 compactot megéri frissíteni andoid 6. 0-ra?

Figyelt kérdés

Nemrég vetem egy sony xperia z5 compactot elégedet vagyok vele gyors meg minden... Megéri frisíteni android 6.0-ra nem lesz bugos lasu vagy akármiben rosszab? Kérlek írjátok le hogy miért igen vagy miért nem éri meg, előnyeit, hátrányait is!


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. márc. 13. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szia én most tervezek venni ijen telot

de tuti nem nyulnék hozzá egy darabig

mért akarod átvariálnii?

2016. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 6.0 testreszabható lett, és pont hogy kevésbbé buggos. Mivel mág a telefonod is új, nem kell aggódnod a frissítés miatt, de amúgy nem muszáj frissítened ha nem érdekelnek a részletkérdések egy oprendszernél.
2016. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KÁ ügynök00 ***** válasza:
persze hogy megéri
2016. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet késő,de én elég bizonytalan vagyok benne. Az energiatakarékos STAMINA üzemmódot abszolút nem találom például.
2016. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megéri, és kedves 4. válaszoló azért nem találod, mert kivették.
2016. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!