Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MyPhone mobilom van . Kártyafü...

MyPhone mobilom van . Kártyafüggetlen. Csak telenort használok. A fényképezőgéppel ma akartam képet készíteni, és azt írta ki, " a kameramodul nem áll készen" Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az előzmény ,nem tudtam tölteni,elvittem javítóba azt mondták korrodált ,vizet kapott.Ez nem lehetséges mert mindig a nappali asztalon,vagy a zsebemben van Ott hagytam ,kitakarították, azt mondták nem javítható.Most tudtam tölteni,csak nem fényképez. Amúgy minden működik,a képmegjelenítő is.
2016. márc. 13. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Myphone egy kínai hulladék. Ha megteheted vegyél mást. Ha esetleg vennel és elmondod milyen kritériumoknak feleljen meg segíthetek
2016. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt gépet 2012-ben vettem, eddig semmi baja nem volt. Én azt kérdeztem, a" kameramodul nem áll készen", kiírásra mit tudok tenni, mit jelent?,.Minden működik rajta.A javítás elótt,még csináltam képeket.
2016. márc. 15. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt fel annyit jelent kuka a telefon...
2016. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!