Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D501 gyári ROM?

Profesional kérdése:

Navon Mizu D501 gyári ROM?

Figyelt kérdés
Szóval röviden. Kaptam egy vírúst a telefonomra mi beépült a system fájlokba is, szóval az újratelepítés nem old meg semmit. Az egyetlen megoldás egy Rom csere. Eddig nincs is semmi gond csak annyi hogy a Navon volt olyan kedves, hogy nem töltötte fel netre a gyári ROM-ot és a szervízeknek sem hajlandó kidni, csakis a márkaszervízükbe lehet javítatni. Szóval azt szeretném kérni, hogy akinek esetleg van ilyen telefonja (Navon Mizu D501) az lenne olyan kedves és feltöltené nekem a gyári adatokat? Előre is köszönöm

2016. márc. 14. 13:25
1 2
 1/11 Lájsz ***** válasza:

Szia!

Küldj privátban email címet. Szerda körül (akkor megyek haza) átküldöm neked a gyári romot.

2016. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elküldtem Pm-be, ha elküldenéd az szuper lenne, nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm!
2016. márc. 25. 15:10
 3/11 anonim válasza:
Üdv nekem is kellene gyári rom navon mizu d501-hez.üdv Peti
2016. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám tele van vírussal sexyyy meg mindennel a teló meg magától tölt mindent önálló életet él... ha tudsz segíts nekem is légyszi :) usb driverek is kellenének :) köszi
2016. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 pistivj válasza:
szia!Nekem is ugyan ez a problémám a navon mizu d501 és sehol nem találok megoldást ha nekemis eltudnád küldeni nagyon meg köszönném.
2016. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pm17fc válasza:

Hello!

kicsit későn írok, de nekem is problémám van a ROM-al.

El tudná nekem is küldeni valaki a Navon Mizu D501 ROM-ját, nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm!

2016. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hooli válasza:

Sziasztok,


Én is ugyanígy jártam, ha valakinek van firmware elküldené nekem is.

Köszönöm!

2016. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ÜDV nekem is át tudnád küldeni a Navon Mizu D501 gyári romját.
2016. okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lájsz ***** válasza:

Sziasztok!

Kissé kiestem a pixisből,elég régen volt hogy tudtam jönni. A rommal a helyzet az hogy a tárhely ahol szunyókált megszűnt minden előzetes figyelmeztetés nélkül,és rengeteg anyagom odalett. Keresek valahonnan egy működő D501-est és hamarosan posztolom a romot nektek!

2016. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lájsz ***** válasza:

Üdv!

A hétvégén belinkelem a romot,tölthető lesz végre!

Tesztelt,hibátlanul működik! :)

2017. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!