Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik ez a postán?

Hogy működik ez a postán?

Figyelt kérdés

Az mpl postát igénybe venném és felisadnám hogy házhoz jön a futár, szóval még tapasztalatlan vagyok ebben hogy müködik ez csomagolást adnak vagy valamilyen dobozt,vagy vennem kell a cimet nekem kell rá irni vagy ők irják rá.

Mondom még tapasztalatlan vagyok, csak akinek van tapasztalat az irjon köszi.És ha ezt ki töltöm uttána mi a teendő adnak dobozt is vagy azt nekem kell vennem: [link]



2016. márc. 14. 17:29
 1/2 Boda Gergő ***** válasza:
100%
A címiratot töltsd ki, DE NE RAGASZD FEL , amikor jönnek a csomagért akkor azt add át apostásnak aki felragasztja , a másik példányt visszaadja neked a feladás adataival. Dobozt te szerzel hozzá, vagy bemész postára és ott választasz a 3 méret közül: L,M,Xl ; ezek pár 100 ft-ba kerülnek.
2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2016. márc. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!