Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom vírusos lett...

Ha a telefonom vírusos lett és bekapcsolni sem tudom, mert kikapcsol ha valamit megnyitok, akkor azt megcsinálják ha elviszem szervizbe?

Figyelt kérdés
Testvérem mondta, hogy lehet, hogy így nem csinálják meg, mert hogy azt én is meg tudnám, de nem tudok vele semmit csinálni mert ahogy elérnék addig, kikapcsol.
2016. márc. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vírusos.
2016. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha a Clean Masterbe rámentem a vírusirtóra akkor kihozta hogy a security service - malware rosszindulatú app és h a Time Service - trójai
2016. márc. 15. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A Norton 17 problémás programot talált. Ha hozzáférése van mondjuk egy rendszer kezelő részhez, akkor már annak minősíti. De ez a gyakorlatban nem jelent rosszat. Nem kell pánikolni. :)
2016. márc. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen telefon? Nem mindegy. Ha pölö Samsung, akkor tudok segíteni.
2016. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huawei telefonom van
2016. márc. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!