Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ról letolja a szilikon...

IPhone-ról letolja a szilikon tok az üvegfóliát. Teendő?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem egy új telefont, rakattam rá üvegfóliát, azt mondták az üzletben, hogy 1 nap kell neki, míg rendesen "ráhúzódik", addig ne tegyem rá a szilikontokot, mert letolja. Vártam két napot. Most, egy héttel később elkezdte letolni... Mit tegyek?
2016. márc. 16. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen fóliád van??? nekem is van rajta üvegfólia, de a szilikontok meg a fólia széle között van vagy 2mm hely...nekem össze sem ér a kettő, nemhogy letolja.
2016. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utángyártott, de gyárilag méretre vágott, nem tudom, hogy erre gondolsz-e
2016. márc. 16. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A szilikon tokokban az a jó, hogy képesek tágulni. Én sem értem, hogy hogyan tolja le....képet feltenni nem tudnál esetleg???
2016. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amikor vettem az üvegfóliát és az egyik tokomat, akkor direkt mondták, hogy figyeljek majd tokvásárlásnál, mert vannak olyan tokok, amik egészen felérnek a képernyő kezdetéig, és hogy olyat ne vegyek, mert akkor gyorsan lejön a fólia...

Szóval cseréld le a tokot szerintem.

2016. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így van, teljesen felér a képernyő széléig. egyelőre levágtam a tok pereméből a sarkoknál ahol elkezdett elválni a fólia... :D holnap meg nézek egy másik tokot :) köszi mindenkinek
2016. márc. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!