Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan felsőkategóriás...

Létezik olyan felsőkategóriás telefon, ami kisebb méretű?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni. Napok óta nézegetem a felhozatalt. Jelenleg LG-m van, amit nagyon szeretek. Ezért Lg G3-ban vagy LG G Flex-ben gondolkodtam. De mivel annyira nagyok, elbizonytalanodtam. Jó lenne hasonló tudással kisebb méretű telefon.

Tudtok ajánlani valamit?

Köszönöm!


2016. márc. 16. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Oneplus X ami kisebb méretű és csúcskategóriás hardware-el rendelkezik kitűnő garancia és szoftware támogatás mellett.

[link]

LG G3-al az a probléma hogy a SoC nem bírja el azt a magas felbontást így fagyások,laggol előfordulhatnak.A G Flex nem biztos hogy megkapja az MM-et meg már a SoC se mai darab szóval ezt inkább nem venném meg.

2016. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sony Z5 Compact
2016. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! A Oneplus x egész jónak tűnik. Még szemezek vele. A Sony picit idegen nekem valamiért, túl szögletes is. Ha valakinek van valami javaslata még, szívesen fogadom. :)

Nem akarom elkapkodni, legalább két évig szeretném használni.

2016. márc. 17. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:

1#


Csak annyit tennék hozzá, hogy egyáltalán nem

"csúcskategóriás hardware-el rendelkezik".


Közép-felső kategóriás telefon, maga a hardver meg már kissé elavultnak kezd számítani.


Eltekintve a gyenge kamerától, a kedvező ára miatt, nem lenne rossz választás.

De pl. egy Xpreria Z5C fényéveket ráver, de persze nem egy kategoriát képviselnek, ami az árban is meglátszik.


Még annyit, hogy a G3 felejtős,de egy G4-et már fontolóra lehet venni.

2016. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LG G3 szerintem már nem felsőkategóriás, szóval ennyi alapján mondjuk iPhone 5S? Az kifejezetten kicsi. Vagy nemsokára megjelenik, az iPhone SE.
2016. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon apró kell akkor 5s, vagy 5se, de még van a samsung galaxy alpha (4,7") és az s6, s6 edge, s7 sem nagy (5.1"). Na meg persze az s5 is akkora de én olyat nem vennék.
2016. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Iphone valamiért nem tetszik.

Amit most néztem, az az S5 Neo. Vélemény?

2016. márc. 17. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyed meg.Inkább a fent említett Sony vagy Oneplus.
2016. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oneplus X-em van november óta, a kamera valóban nem túl jó félhomályban és sötétben, a rendszer elég gyors, de van egy-két bug ami időnként zavaró, és valóban a legjobb játékok nem futnak akadásmentesen, ez a SOC egy bő másfél éves konstrukció. Viszont a szerelés és a dizájn kifogástalan.
2016. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!