Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és csak ez a két telefon jöhet szóba... Samsung galaxy S7 EGDE Platinum Gold vagy iPhone 6s 64GB Black Space gondolom a szín nem számít csak leírtam mert ezzel a színnel tetszik... Melyik telefon miért?

2016. márc. 16. 22:39
 1/5 tkaresz85 válasza:
Szia most váltottam driodrol 6s re, egyéni véleményem hogy megéri voltak s2 s3 s4 s6 Note 3. Note 4. Telefonjaim mindent szerettem és megbizható stabil telefonok voltak én üzleti szinten használtam őket rengeteg e-mail kamera rendszer távoli nézése szinte folyamatosan rengeteg fotó készitése játék YouTube zene hallgatás napi szinten 2-4 óra kijelző idővel használtam őket nem lassult nem fagyott nem tapasztaltam ezt az általános droid hibákat megis az ios iszonyú jó meg gyorsabb a multitask fényévekkel jobb mint ezek közül bármelyiknek nagyo jó döntés volt ezt választanom.
2016. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban szerintem döntsd el, hogy neked android vagy ios kell. Egyébként meg azt vedd, amelyik jobban tetszik.
2016. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Androidos telefont akarsz akkor inkább az LG K10 4G-t ajánlom.
2016. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó remélem v10-et akartál írni. Amúgy az s7 edge az 5,5" akkor miért nem lehet i6s+? Az is 5,5" és az már FHD. De szerintem legyen iphone. Én eddig android párti voltam, de jött a 6s és 6s+ és azok nagyon odavágnak. A samsung touchwizt pedig nagyon nem szeretem.
2016. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is volt iPhone-om és nagyon szerettem (iPhone 5S) csak azért cseréltem le mert kicsivolt a tárhely... Megmondom az őszintét engem idegesíg az 5,5" de ugye én nagyon ragaszkodnék az EDGEhez és muszáj bevállalnom... És, hogy most IOS-t vagy Androidot válasszak hát nem tudom. Lehet azért lenne jobb a Samsung mert az új ergó gyorsabb és 1 évig nem lesz új.
2016. márc. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!