Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged a Huawei G630...

Miért nem enged a Huawei G630 telefon letölteni semmilyen alkalmazást, miközben még 4GB hely van rajta?

Figyelt kérdés
Le tudok tölteni kb 3 alkalmazást (facebook, messenger és egy játék) se frissíteni se letölteni nem enged semmit, mert azt írja a memória betelt. Tudom, hogy van egy bizonyos mennyiség, ami kell ahhoz, hogy a telefon normálisan működjön, de annál még bőven több van mindkét memórián. Nagyon idegesítő az ügy, mivel kb semmi sincs a telefonon, és azt írja, hogy betelt a memória, és hogy egy normális frissítést sem enged, az több a soknál. A képeket átraktuk a memóriakártyára, remélve, hogy akkor majd le lehet legalább tölteni valamit, de eltűnt az összes kép, ami rajta volt... Megpróbáltuk már beállítani, hogy ne a telefon memóriája legyen az alapértelmezett, akkor sem töltött le semmit. Nem ezért fizet ki az ember X ezer forintot..
2016. márc. 18. 21:54
 1/1 s55 ***** válasza:
Igazabol az a 4 gb sem annyi mivel egy csomot lefoglal az oprendszer, foleg ha ujabb verzio van rajta. Raadasul sajnos az sd kartyara ugy tudom nem lehet telepiteni alkalmazasokat (max roottal). Egyebkent a beallitasoknal azon belul az alkalmazasoknal meg tudod nezni mi foglal sok helyet, mert pl vannak gyari appok amik nem kellenek le lehet torolni. Viszont amig kb 500 mbnel kevesebb a szabad hely, addig play store-bol nem enged (legalabbis nekem). Viszont amig tenyleg van vmennyi hely, megprobalhatod ugy hogy beirod az alkalmazas nevet googlebe es azt a szot h "apk" es vmelyik linkrol letoltod... (bocs h nem irtam ekezeteket, remelem erheto igy is)
2016. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!