Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Luimia 530-asom le van...

Nokia Luimia 530-asom le van jelszoval vedve es tegnap pobálta az unokatestvérem "feltörni"de nem sikerult neki. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2percre beálitotta magát a telefon, vagyis hogy két percig ne lehessen probálkozni jelszo beirassal, még nem mult el a 2 perc és leesett a telefon, kiesett belölle az akumulator és mikor bekapcsoltam az fogadt hogy valamikor 2014-15re van atalitva ora s 900123 percig nem szabad probalkozak jelszo beirásával, mit tegyek? Valami megoldás? Vagy Vigyem el telefonosokhoz hátha megtudják csinalni?

2016. márc. 19. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm ez nagyon érdekes eset. Egyszerűen kapcsolódj rá egy Wifi-re és lekéri az időt, ha már valami oknál fogva nem kéri le a szolgáltatótól. Biztos a bios elem eset ki nem? :)))
2016. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok a wifin s ki se tudom kapcsolni se semmi :/ probaltam ujra kapcsolassal, meg ki is vettem aksit de akkor se ment
2016. márc. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!