Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS4- re jatékok vagy alkalmaz...

IOS4- re jatékok vagy alkalmazások?

Figyelt kérdés

Sima IOS4

Vagy iphone4- re ?


2016. márc. 19. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van már.
2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iOS4-re ma már alig van alkalmazás, mert már nem lehet ilyet feltölteni az App Store-ba*.

Amit tehetsz, az az, hogy frissíted az iPhone 4-ed iOS7.1-re, így sokkal több alkalmazáshoz férsz hozzá (de az újabbakhoz nem, azok 8-at követelnek már meg). Viszont ebben az esetben tudnod kell, hogy a telefon SOKKAL lassabb lesz, rá sem fogsz ismerni: szaggatni fog, és az alkalmazások elindítása is tovább fog tartani.


*: ha esetleg (valakit) érdekelnének a technikai részletek: iOS5 és elődei nem tudnak mit kezdeni a 64 bites slice-ot is tartalmazó Appokkal, amit amúgy ~iOS7.1 megjelenése óta megkövetel az Apple a feltöltött appoktól. Sakk matt.

2016. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akartam frissiteni csak nem tudom hogy kell

Egyesek szerint kene egy SIM kartya de az nekem nincs

Mert ezt a telefon tulajdonkeppen nem sok mindenre jo

Facebookot akarnam letolteni mert ezen a telefonon ha beirom hog facebook.com akkor kilep a menübe

Szoval ja

Es koszi szepen

2016. márc. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!