Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e segíteni a samsung...

Lehet-e segíteni a samsung galaxy s4-emen? (nem kapcsol be)

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve vettem ezt a telefont a T-Mobile-nál. Már egy ideje azt tapasztaltam, hogy néha csak úgy kikapcsol magától, akár 60%-os töltéssel is, vagy hirtelen leugrik mondjuk 50-ről 2-re. Viszont eddig miután így kikapcsolt, mindig vissza tudtam kapcsolni, tegnap viszont nem sikerült. Ha az akksit megmozgatom, utána bekapcsol addig, amíg bejön a samsung logó, majd ki és újra csak akksi mozgatás után tudom bekapcsolni. (de kb csak 2 mp-ig "él")

Na de a lényeg, hogy azt hittem, hogy az akkumulátorral van a probléma, szóval kicseréltem, de a telefon ugyanezt csinálja. Nem érzékel semmit, így resetelni sem lehet. Nem ázott meg, nem ejtettem le mostanában.

A kérdés az, hogy szerintetek lehet-e ezzel kezdeni valamit? Illetve ha garanciás még a telefon és ezzel visszaviszem, akkor mit tudnak tenni? Megjavítják? És ha nem javítható, kicserélik? Bocsánat a hülye kérdésekért, de eddig még semmit nem kellett visszavigyek...



2016. márc. 20. 18:32
 1/3 Come back ***** válasza:

A garancia 2 év után lejár. Ha nem érzékeli a töltést egyáltalán akkor ezzel van a baj:

[link]


Itt van videó is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=snCH8H3NCMA


Ezt megcsinálják neked a Samsung szervízben pénzért!

2016. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem a töltést nem érzékeli...Mindig fel tudtam tölteni, azzal nem volt probléma, de hiába volt feltöltve, kikapcsolt. Most egy teljesen új akksival sem kapcsol be.
2016. márc. 20. 19:20
 3/3 Come back ***** válasza:

Ez esetben kérj segítséget a gyártótól!

[link]

2016. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!