Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan program akár...

Létezik olyan program akár számítógépre akár androidra amivel szüleim követni tudják a mobilom hogy épp hol vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé le vagyok épülve fizikailag ezért csak elektromos kerekesszékkel tudok elmenni itthonról, boltba haverokhoz vagy akárhova. Ezért jó lenne egy program hogy ha nem érek haza időben vagy több ideig elvagyok itthonról mint kellene vagy mondtam és azzal szüleim megtudnák nézni hogy hol vagyok pontosan. Vagy ha rosszul leszek útközben és nem tudok telefonálni vagy szólni valakinek akkor látnák hogy hol vagyok.

2016. márc. 21. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Van szolgáltatói flottakövetés vagy: [link]

2016. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a GPS loggert használom, ha van net a telón, a megadott időközönként elküldi a megadott e-mail címre vagy Dropbox-fiókba az adatfájlt.

De biztos, létezik precízebb, praktikusabb alkalmazás is.

2016. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van mobilneted akkor nem kell hozzá semmi csak a telefonon engedélyezd a helyadat hozzáférést.

[link]

2016. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sony telefonod van, ott gyárilag van telepítve program, sima cellaadatok alapján elég pontos. Nekem volt olyan hogy le volt véve a hang, nem találtam, otthon netre felléptem és a regisztrált oldalon néztem. Azt jelezte hogy a házunk melyik részén van és a telóm ott volt a ház azon részén ahol jelölte. Tapasztalat.
2016. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna nincs mobilnetem, de van a telómban beépített gps modul, és android 4.4.2 van rajta egyébként Wink World telóm van
2016. márc. 21. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mobilnet (pontosabban internet hozzáférés, de ugye útközben ez lényegében mobilnet) nélkül ez nem oldható meg. GPS ugyanis passzív technológia, csak az adott készülék tudja meghatározni önmaga pozícióját, ezt el kell küldeni valahogy a szüleidnek - ehhez kell a net.
2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!