Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok?

Melyik telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés

Használtan szeretném venni max 60 000 a keret.

Amik közül nem tudok választani:

Galaxy s5

Htc one m8

Z2

Lg G3


Ha van más teló ilyen fajta hardverrel írjátok le.

jólenne ha lenne benne fm radio

köszi



2016. márc. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy lumia vagy valami használt nexus
2016. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lumiából melyiket ajánlod?
2016. márc. 21. 22:04
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem Z2 van. Alapjáraton meg vagyok vele elégedve. Ha a mikrofon jó - mert sok a szórás, hogy halkan hallanak a másik oldalon - akkor egy főnyeremény. Normális használat mellett 2 naponta töltön és akkor is ilyen 15-20% között van. A rendszer egyáltalán nem akad, több hónapja nem indítottam újra, van, hogy híreket olvasok és megnyitok 8-10 oldalt egyszerre és az se okoz problémát. Nemhiába a htc és a sony optimalizálja a legjobban a rendszerüket a nexus után. Samsungról sokat olvasni, hogy hajlanó lefagyni, akadni, laggolni már egy s6 is.. Persze ez az én szubjemtív véleményem, ha kifogja az ember, bármelyik telo jó lehet.. :)
2016. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pl szerintem a 640 teljesíti az elvárásaidat, 60 alatt van, és van benne fm, azonkívül gyorsabb rendszer ebben a kategóriában mint az android


samsungot ne vegyél

többi nem ez az árkategória

2016. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

S5: Maximum akkor, ha nem zavar a zártság (pl. Knox).

M8: Alapjáraton nagyon jó telefon, az anyaghasználata is az, és a rendszere is kiváló.

Z2: Erről inkább nem mondanék semmit, volt hozzá szerencsém, 3 példányban méghozzá.

G3: Sok hibája van, ami a túlmelegedésre vezethető vissza (kijelző sárgulása, burkolat repedése), és a gyári rendszerrel hajlamos döcögni alap műveleteknél is. Mindkét hiba orvosolható, viszont mindkettő elég buherálós. Viszont a kamerája nagyon jó.


Lumia: Újabban elég sok rosszat hallani felőlük a rendszer miatt. Pont most zajlik egy botrány, mert kiderült, sok régebbi Lumia nem fogja megkapni a Windows 10-es frissítést. Ez mondjuk a javasolt 640-et pont nem érinti, viszont nem fest túl jó képet a jövőre nézve. Illetve pár hete jelentette be a Microsoft, hogy felhagy azzal a szándékával, miszerint más rendszerekre szánt alkalmazásokat is könnyen lehessen portolni WP-re. Ez eléggé rossz jövőképet fest az alkalmazáskínálatok terén. Illetve volt pár elég kellemetlen tapasztalatom is, mikor a készülék nem azt csinálta, amit kellett volna (ez egyébként egy Lumia 830 volt).


Én egyébként a G3 mellett döntenék, mivel szeretem minden téren a buherálást, és jelenleg egy G4-et használok, ami igencsak meggyőzött. Viszont neked inkább az M8 lenne megfelelő.

2016. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!