Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon érné meg...

Melyik telefon érné meg jobban nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont de nem tudom eldönteni hogy mit válasszak. Iphone 6s és Sony xperia Z5 compact ról gondolkodom. Nekem mind1 az OP rendszer mert már volt Iphonom és jobban tetszet mint az Android nem is volt probléma vele, az androiddal meg van elég sok. Szóval leginkább az Iphone 6s fele hajlok de a Sony megfogott azzal hogy vízálló a mostani Sony xperia m4 aquam is vízálló és ki is használom ezt a tulajdonságát elég rendesen. Szóval vegyem meg a Iphone 6s-t? és ha vízbe megyek vigyem magammal a mostani telefonomat vagy akkor már vegyem a Sony z5 compact ot?

#iPhone 6 #Sony Xperia M4 Aqua #Sony xperia z5 comact #melyiekt vegyem?
2016. márc. 21. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem mind1 az OP rendszer

z androiddal meg van elég sok. Szóval leginkább az Iphone 6s


csak én érzem az ellentmondást? :D


én úgy tapasztaltam, hogy a z sorozat "vízálló" tagjai inkább csak cseppállóak. rendes 2 éves gyári garancia és biztosítás nélkül maximum egy esőt mernék megkockáztatni velük.


azt, hogy neked melyik éri meg, senki más nem tudja megmondani rajtad kívül

2016. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia! Igen van egy kis ellentmondás de lényegében nekem teljesen mindegy hogy Android vagy Ios, maga a készülék legyen jó. Hát nekem úgy tűnik hogy kibírja a vizet már jó párszor volt benne a vízben és semmi baja.


Nos akkor kicsit átfogalmazom a kérdést. OP-rendszert figyelmen kívül hagyva mit választanátok ár/érték, megbízhatóság és teljesítmény terén? Iphone 6s-Sony xperia Z5 Compact közül?

2016. márc. 21. 23:55
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ebben az árketegóriában van már Meizu MX4

[link]

Illetve HTC One E9+ is

[link]

2016. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tudod hányan próbálták ki a sonyk vízállóságát? és tudod hány telefon ment tönkre?
2016. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam Z, Z1,Z3 és Z5 készüléken és egyik sem ment tönkre :D. Én a Z5 választanám azért mert nekem is ez van és tökéletesen működik.
2016. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igencsak iPhone ellenes vagyok, ellenben az elmúlt években 3 Xperiám is volt. Épp ezért mondom azt, hogy iPhone.


A droid hibáiról annyit, hogy addig ne ítélj, míg nem használtál Nexust. Sok hiba akkor keletkezik, mikor a gyártók átszabják az egész rendszert. (Természetesen van hibája egy vanilla Androidnak is, de lényegesen kevesebb.)

2016. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát más telefon a Sony és a Iphonen kívül nem nagyon érdekel. Egyébként az érdekes hogy neked nem volt vízálló mert nekem 3/3 kibírta a vizet nem egy alkalommal hanem addig amíg használtam a telefont. volt egy Sony xperia active, Sony Xperia M2 aqua és most az M4 aqua és gond nélkül bírja a vizet.
2016. márc. 22. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:
+1 iPhone 6s
2016. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább iPhone
2016. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem midenképp az iPhone 6s-t,tudom,nagyon jó telefon.A Sony vízálló,de kit érdekel,talán vízbe szeretnéd dobni? ;) hát ha vízálló telefonom lenne,még akkor se merném vízbe rakni,én legalábbis nem bízok az ilyenekben;D
2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!