Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vigyem szervizbe a mobilomat,...

Vigyem szervizbe a mobilomat, normális ez?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja vettem, szerintem szériahibás. Amikor telefonálok, a kicsöngési hang is már olyan "fura" aztán már többen beszámoltak róla hogy olyan szakadozott ahogy beszélek velük. Ezen kívül amikor hívnak és csörög akkor is a csengés "eleje" még halkabb, aztán hangosodik csak fel a rendes hangerőre (nem így van beállítva, magától!). Ezt nem értem, mert mondjuk ha zenét hallgatok füles nélkül, normális!

Mi lehet a baja? Valami a hálózattal összefüggésben? (Én nem értek hozzá, bárminemű hozzáértő kommentet szívesen veszek!)


2010. ápr. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

először lépj kapcsolatba a szolgáltatóddalm és ha nem tudnak segíteni, akkor (nem tudom a telefonod tipuát) a mobilod gyártójának honlapján találsz egy programot, ami frissíti a teló szoftverét. ha ez sem javít a helyzeten, akkor vidd csak szervizbe.


remélem tudtam segíteni!

2010. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első te hülye vagy! Előbb vidd szervízbe ha még garanciális, a szolgáltató fogja beadni, ők semmit nem fognak tudni mást tenni csak elküldik a gyártó szervízébe. Ne frissítgesd inkább otthon
2010. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

milyen típus?

szoftvert próbáltál frissíteni?

2010. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Samsung. Mivel nem értek hozzá, otthon nem próbálom meg bütykölgetniba?i asszem :D

Szerencse, hogy még garanciális, de remélem ezzel nem küldenek el a búsba... már úgy értem, ez szerintetek is h

2010. ápr. 3. 21:48
 5/9 A kérdező kommentje:

*hiba


(sz*r a billentyűzetem...)

2010. ápr. 3. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen el kell vinned hogy el tudják küldeni szervizbe ott rendbe fogják hozni a készüléket..

de én Sonyval jártam így tönkre ment olykor mikor zenét akartam hallgatni csak zörgött vagy hogy is mondjam..xD

sípolt helyette..elküldettem szervizbe de még ott se tudták mi a baja így kénytelenek voltak másik ugyanolyan készüléket adni nekem..mer valamikor megesik hogy hibás készüléket adnak el..:D

2010. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja csak már előre félek hogy fogom visszakapni... nagyon vigyázok a dolgaimra, telfonjaimat is mindig tokban tartottam, nem volt rajtuk egyetlen karcolás sem! Előző Sonymat szervizbe kellett vinnem (3 éves volt akkor, újszerű állapot) és mit ad isten, tiszta karc volt, mikor mentem érte.

Lehet veszek gsm boltban addig fóliát, legalább a kijelzője maradjon ép...

Csak azt nem értem, miért nem lehet nem tönkretenni a dolgokat???

2010. ápr. 3. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

naon egyszerű a szoftverfrissítés. legális és biztonságos, és ha megnézed k***a egyszerű! én már vagy 10-szer frissítettem mindenféle mobilt (enyémet, barátét, rokonét..stb.) mindegyiknek tökéletesen ment vissza! itt a gyakorikerdesek.hu-n is vkinek ajánlottam, megcsinálta otthon, és a komentbe ilyeneket írt:

"PUSSZ-PUSSZ CUPP-CUPP!!! MOST ÚGY MEGÖLELNÉLEK! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!" kb ilyen hatások is vannak!

2010. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja, szerintem is jó de én attól tartok ez talán valami mechanikai probléma lehet (?)
2010. ápr. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!