Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kevés a 16GB iPhoneok...

Nagyon kevés a 16GB iPhoneok esetében?

Figyelt kérdés
Sosem volt még iPhone-om, mennyi az ebből nettó felhasználatlan terület a rendszer mellett?

2016. márc. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég.

Van akinek kevés.

És ott van még a iCloud is.

2016. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom az IOS 9 kisebb lett mint a nyolc.

16gb pedig relatív elég valakinek valakinek nem.

Ha nem pakolod teli appokkal akkor elég lehet.

2016. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem elég. Mondjuk elég sokat fényképezek, sok zene van rajta, meg hát ugye az appok is...


Mondjuk nálam elvi kérdés is, ha már egy kisebb vagyont kifizetek telefonra, akkor legyen benne normális méretű tárhely, és ne fogadjon mindig a "megtelt" hibaüzenet.

2016. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 64 gigás van, most foglalok kb. 20 gigát már (kb. 1 hónapos a telefon), szóval nekem igencsak kevés lenne.

De neked kell tudni. Egyébként a 16-ból kb. 12 használható fel.

2016. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Igényfüggő. Én még pendrive-ban is keveslem.

Nekem nem Iphone-om van, hanem egy G4, van, hogy VR szemüveggel 3D filmeket nézek rajta, azok meg 20-40 GB méretűek. Ehhez még a G4 32-es belső tárhelye is szűk. A 128-as SD-vel már elvagyok. :D

2016. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!